Hidro Desenleme

Dokunmamış kumaşlar için özelleştirilmiş desen çözümleri

ANDRITZ, dokunmamış kumaşlar için kabartma sistemiyle bir dizi desen sunmaktadır.

 

ANDRITZ, Dokunmamış kumaşları özelleştirmek ve markalamak için kalender silindirleri vasıtasıyla bir dizi desen çözümleri sunar.

 

 

Andritz, Wetlaid dokusuz kumaşları markalama ve desenleme ünitesi

Perfojet ünitesi

Bu işlem, hidro-desen tamburu ve çekirdek bileşeni olan enjektörüyle, wetlaid üreticilerin ürünlerini neredeyse sınırsız sayıda kolayca değiştirilebilen desenlerle net bir şekilde tanımlamalarına izin verir. Bu yüksek esneklikten sizde faydalanın.

Ürünü markalamak

Sifonlanabilir ıslak mendiller, çay poşetleri, kahve pedleri veya diğer markalı ürünlerin, “flush-friendly” sembolleri, “Sustainable” logoları veya “earth friendly” işaretler ile markalanması yardımıyla doğru olarak sınıflandırılmasına yardımcı olur. Ayrıca bu süreç, gelecekteki düzenlemeleri kesin ürün tanımlaması olarak etiketlemeye yönlendirebilir.

Hızlı ve kolay numune üretimi

Teknik Merkezimizde; deneme çalışmalarınızı test miktarlarında hızlı ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Kapsamlı ürün geliştirmeye yönelik ilk adım budur.

Flushable Islak mendiller için zorlu bir süreç

“Flushable” ıslak mendillerde desenlendirme, alt katman zayıf olduğundan oldukça zordur. Bu karmaşık teknik, sürekli üretim hatlarında, makine bakımı, makine temizliği veya hat kesintileri olmaksızın benzersiz bir uzmanlık gerektirir.