NeXline Axcess Spunlace Serisi

ANDRITZ neXline aXcess spunlace

 

NeXline spunlace aXcess serisi, nonwoven pazarına 12.000t / yıl’a varan kapasite aralığında girmeyi mümkün kılar. Onun kanıtlanmış konsepti, özellikle düşük işletme maliyetlerinde çok çeşitli spunlace kumaşlar üretmek için tasarlanmış harman hallaç, taraklama sistemlerini, su ile iğneleme ünitelerini ve hava kurutucularını kapsamaktadır.

 


Ticari ürünleri için doğrudan vatka oluşturma

Nexline spunlace aXcess, büyüyen pazarlar için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlü CA22 / 25 tarak makinaları ve yenilikçi Jetlace Avantage su ile iğneleme sistemi kombinasyonu sayesinde, artık 5.500 t / yıl’a kadar kapasiteler için yeni bir süreç sağlayabiliriz. Düşük gramajlı spunlace kumaşları üreten yeni kullanıcılar için mükemmel çözümdür.

 

 

ANDRITZ, hafif kumaşlar için yeni yapılandırılmış nexline spunlace aXcess ile spunlace endüstrisinde yeni bir dönüm noktası oluşturdu. Bu eksiksiz hat, iyi bilinen Jetlace Avantage su ile iğleneme ünitesi ve neXdry Avantage kurutucu ile birlikte üç adet doffere sahip tek bir VarioWeb hatlı tarak makinaları ile donatılmıştır. Üreticiler artık mükemmel bir web bütünlüğü ile son teknoloji ürünü spunlace kumaşlar üretebilir.

 

Dayanıklı ürünler için çapraz sericili vatka oluşturma

Nexline spunlace aXcess; Harman Hallaç APC ünitesi, CA21 / 22 profil çapraz serici, bir Jetlace Avantage su ile iğleneme  ünitesi ve neXdry Avantage kurutucudan oluşmaktadır. Özellikle MD: CD (makine yönü, çapraz yön) oranı eşit olan çeşitli mekanik özelliklere sahip nonwoven üretimi için tasarlanmıştır. Hijyen (yüz maskeleri), kaplama substratları, otomotiv ve filtrasyon uygulamalarında talep edilmektedir.