Spunlace İşlemi için Axcess Tarak Makinaları

Kendini Kanıtlamış Teknoloji

Mükemmel Besleme Stabilitesi 

ANDRITZ, 90 mm’ye kadar liflerin kalıcı olarak beslenmesini garanti etmek için Thibeau Ölçüm Silosu (TMS) ile bağlantılı Thibeau Chute Feed (TCY) gibi tarak makinası besleyicilerini geliştirdi. Her iki makine, tarak makinasına sürekli aynı yoğunluktaki elyafı besleyebilmek için son açma işleminde rol alır. Her iki makinede kullanılan pnömatik teknoloji ile en iyi seçenek uygulanmaktadır. Her ekipman parçasının numarası, tipi ve genişliği tarak makinası ile ilgili üretimine uyarlanmıştır.

 

Thibeau Chute Feeds, üstte ve altta vatka şekillendirme ve profilleri ile donatılabilir. Bazı liflerin işlenmesi sırasında toz uzaklaştırmak için, ayrı bir isteğe bağlı bir cihaz da mevcuttur.

 

Doğrudan hatlar için tüm tarak makinaları, WCR besleme tartım konveyörü veya X-ray ölçümü ile Servo-X besleme otomatik seviye ayarlayıcıları ile donatılabilir.

90 mm’ye kadar lifler için TCF besleyici

Kanıtlanmış teknolojiye dayanan ANDRITZ aXcess tarak makinaları, 2.5 veya 3.0 veya 3.75 m çalışma genişliğinde iki farklı dağıtım konfigürasyonuna sahiptir – paralel veya yoğun.

  • aXcess CA 21/22 tarak makinaları
  • aXcess CA 22/25 tarak makinaları
  • aXcess VarioWeb tarak makinası

aXcess VarioWeb tarak makinası