Tekstil Teknolojisi

Rieter teknoloji uzmanları, uygulamadan bağımsız olarak, iplik eğirme ekipmanı ve hammaddeden en iyi sonuçları elde etmek için yoğun tekstil araştırması yapmaktadır. Teknoloji uzmanlarımız, balyadan kumaşa kadar her türlü talebi karşılamak için analizler yapar, çözümleri test eder ve geliştirir.

 

 

Sınırların Ötesinde İplik Geliştirme

 

  • Daha kısa sürede piyasaya sürme
  • Üretim kaybını önleme
  • Elyaftan kumaşa uzmanlık için tek bir kurumdan hizmet alma

 

AÇIKLAMA


Tekstil teknolojisi, Rieter’in DNA’sının kalbindedir. Kalitede sürekli daha yükseğe erişmek için mücadele eden Rieter uzmanları; iplikleri test eder, iyileştirir ve geliştirir. Müşterinin iplikhanesinden bir Rieter eğirme merkezine veya tekstil laboratuvarına kadar analiz ve denemelerin kombinasyonu, en iyi sonuçları elde etmek için mükemmel bir ortam sağlar.

 

MÜŞTERİ TEKNOLOJİ HİZMETLERİ


Müşterilerine yakın olan Rieter, iplik işletmesi nerede olursa olsun yerinde destek sağlar. Tecrübeli teknoloji uzmanları, teknoloji problemlerini analiz etme ve teşhis etmenin yanı sıra optimizasyon önlemlerinin uygulanmasında da uzun yıllara dayanan bilgi birikimine sahiptir.

 

 

EĞİRME MERKEZLERİ


Rieter Eğirme Merkezleri, müşterilere optimum çözümler sunmak için denemelere ev sahipliği yapmaktadır. Her Eğirme Merkezinde dört eğirme prosesi, en yeni makina modelleri ve son teknoloji tekstil laboratuvarı ile donatılmıştır. Tüm testler müşterinin kendi ham maddesiyle, güvenilir analizler ve sonuçlar sağlamak için uluslararası standart yöntemler doğrultusunda gerçekleştirilir. Uygulama sırasında ve sonrasında başarıya ulaşmak için müşterinin işletmesinde aynı koşullar ve özellikler yeniden sağlanabilir.

 

 

TEKSTİL LABORATUVARLARI


Teknoloji uzmanları Rieter’in son teknoloji ürünü laboratuvarlarında hassas ekipmanlar kullanarak ham maddeleri, ara ürünler ve son ürünleri test etmektedir. Rieter 2002’den bu yana paylaşımlarını kolaylaştırmak ve gelecekteki araştırmalar için yeniden kullanmak üzere tüm bulguları saklamaktadır. Bu değerli bilgi deposu 300.000’den fazla test ve 2 milyondan fazla makina ayarı içerir; yılda yaklaşık 500 yeni araştırma projesiyle genişletilir.

 


PDF Broşür İndir


Tekstil Teknolojisi Hizmetleri