UPtime – Akıllı Dijital Bakım

UPtime, bakım işlemlerinize getirdiği yapay zeka sayesinde performans açısından kritik verileri analiz eder, anormallikleri ve temel sebeplerini tespit eder ve arızaları önceden tahmin eder. Bu uzman sistem sayesinde geçmişteki, şimdiki ve gelecekteki bakım işlerine dair net bir görüş elde edin.

 

 

Bir makinanın arızalanmasını önlemek için önceden ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi düşünün. UPtime ile artık tahmin etmenin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

  • Planlanmamış duruş süresinde önemli ölçüde azalma
  • Genel bakım ve muayene maliyetlerinin düşürülmesi
  • Bakım faaliyetlerinde tam şeffaflık

 

AÇIKLAMA


UPtime, bir iplikhanenin üretimini etkileyen tüm makinaları ve yardımcı elemanları birleştirir. Donanımın doğru çalışmasını sağlamak amacıyla makinaların kritik elemanları farklı sensörler vasıtasıyla izlenir. Büyük veri ve makina algoritmalarını doğru şekilde birleştirerek kullanan UPtime, arızaları tahmin etmek için anormallikleri analiz eder ve belirler. Kapsamlı bir sorun bildirme sistemi ve net kullanıcı talimatları sayesinde işlemler tamamen şeffaf bir şekilde organize edilebilir, planlanabilir, atanabilir ve izlenebilir.

 


  

UZMAN SİSTEM


UPtime, tüm önemli bilgileri tek seferde görüntüleyen kullanıcı dostu bir arabirime sahiptir. Kullanıcı, anında harekete geçmek için sistem içerisinde alarmlardan izleme ve bakım işlemlerine kadar kolayca gezinebilir. Kullanıcı, bireysel kullanıcı kimliği ile oturum açarak yalnızca kendi sorumluluğunda olan görevleri görebilir.

 

 

TEKİL PROBLEM TAKİBİ


Tekil Problem Takibinde ilgili göreve ilişkin tüm bilgiler gösterilir. Alarmın niteliği ve kaynağı gibi algılanan parametreye ilişkin detaylar en üstte gösterilir. Algılanan parametrelerin ilerleyişini gösteren bir grafik görüntülenebilir. Resimler ise kaynağın konumunu belirlemeye yardımcı olur. Aşağıda belirtilen kullanıcı talimatları uygulanmadan önce ekranın ortasında görüntülenen güvenlik uyarısı onaylanmalıdır. Kullanıcı kılavuzu varsa kullanıcı talimatının elektrik versiyonuna bir bağlantı görüntülenir. Sorun bildirme durumu, sorumlu teknisyen ve ilgili bilgiler sağ tarafta uyarlanabilir.

 

 

ALARM GEÇMİŞİ RAPORU


Alarm geçmişi raporu, anlaşılır önlemler ve atamalar ile birlikte tüm alarm bildirimlerine yönelik ayrıntılı ve net bir genel bakış sağlar. Akıllı sorun bildirme sistemi sayesinde geçmiş ve güncel alarmlar görüntülenebilir, bunların durumu kolayca izlenebilir ve potansiyel iyileştirme fırsatları belirlenebilir.

 

 

ANLAŞILIR BAKIM PLANI


Koruyucu bakım bölümü temizleme, yağlama ve değiştirme gibi planlanan tüm gerekli bakım görevlerini görüntüler. Takvim görünümü, tüm günlük görevlere genel bir bakış sunar. Her görevin rengi, aciliyetini belirtecek şekilde zaman içerisinde değişir, böylece görevin süresi geçtiğinde rengi turuncuya döner.

 

 


PDF Broşür İndir


UPtime – Akıllı Dijital Bakım