Ustrer Jossi Magic Eye

Genel Tanım

USTER® JOSSI MAGIC EYE, sentetik yabancı maddeler için eşsiz bir tespit sistemidir. İşletmelerin en büyük problemi  olan “polipropilen ve polietilen” rakipsiz verimlilik özelliği sayesinde elimine edilir.

Eşsiz Performans

USTER® JOSSI MAGIC EYE, çoklu tespit prensiplerini birleştirmektedir. Bu sayede beyaz şeffaf polipropilen dahil her türlü sentetik malzeme, hammaddeden uzaklaştırabilir. Sentetik özelliklerinin fiziksel özelliklerine göre tanımlanması, son teknolojik bir çözümdür. USTER® JOSSI MAGIC EYE, ham pamuklu tutamlarını tararken, her plastik / yabancı parçanın adeta tek tek parmak izini tespit eder, bu yabancı maddeleri uzaklaştırılmaya hazır hale gelir.

 

Hiçbir yabancı madde kontrolden kaçamaz. Her bir sentetik yabancı madde, tüm üretim boyunca kontrol edilir.

 

Güçlü Kombinasyon

USTER® JOSSI VISION SHIELD ve USTER® JOSSI MAGIC EYE’in birleşimi, iplik üreticilerine hammaddelerini kontrol etme konusunda büyük güç vermektedir. İplik hazırlama esnasında, yüksek verimli tespit sayesinde hem doğal hem de sentetik yabancı maddelerin uzaklaştırılması sağlanır. Sonuç olarak; kalitede muazzam bir iyileşme, neredeyse tüm yabancı maddelerden kurtulma, çok az iyi pamuk kaybı sağlanır.

Başarılı Bir İş Çıkarmak

USTER® JOSSI MAGIC EYE, sonraki işlemlerde birinci sınıf kaliteyi garanti eder. En rekabetçi iplik pazarlarında, daha iyi kar marjları ile daha iyi ürünler elde edilir.

Öne Çıkan Özellikler

  • İnce açıcı ile tarama alanı arasındaki mesafenin kısa olması, pamuk tutamlarının küçük ve eşit bir şekilde yayıldığı anlamına gelir. Bu durum, pamuk tutamlarının içinde fark edilmeyen yabancı maddenin saklanmasını engeller.
  • 1200 kg/saate kadar üretim performansı