C 81 Yüksek Performanslı Tarak Makinası

Yapay zekanın sağladığı maksimum tarama alanı kullanımı

Tarak C 81, yapay zeka destekli piyasadaki en geniş aktif taraklama alanını sunar. Taraklama Açıklığı Kontrolü, her koşulda mükemmel taraklama açıklığını garanti ederek 40 aktif şapkanın tam potansiyelini ortaya çıkarır. Tarak C 81, mükemmel şerit kalitesi ile diğer herhangi bir tarak makinasından %40’a kadar daha fazla üretir.

 

 

Benzersiz Telef Seviyesi Monitörü ile telef seviyesi her zaman kontrol altındadır ve elyaf verimi optimize edilebilir. Tarak beslemesi ve şerit oluşumundan sonraki sensörler, malzeme kalitesini gerçek zamanlı olarak analiz ederler.

 

Buna ek olarak tarak C 81, piyasadaki en enerji verimli tarak makinasıdır ve bu sayede değerli kaynaklardan tasarruf sağlar.

 

Ekonomi

 

Maksimum teknolojik taraklama alanı, %40’a varan üretim artışının temelidir.

 

Enerji verimli tahrikler ve optimize telef hava tahliye sisteminin yanı sıra yüksek üretim ve bunun sonucunda daha az sayıda tarak gereksinimi sayesinde enerji maliyetleri en aza indirilir.

 

Şapka garnitür telleri HYPERTOP ve Telef Seviyesi Monitörü ile birleştirilen yenilikçi teknolojik enine kesit, elyaf verimini %2’ye kadar artırır.

 

Kalite

 

Mükemmel şerit kalitesi, 40 aktif şapka ve Taraklama Açıklığı Kontrolü tarafından her koşulda kusursuz bir şekilde kontrol edilen taraklama açıklığı ile elde edilir.

 

Çepel Seviyesi Monitörü, şerit kalitesini her zaman kontrol altında tutarak gerçek zamanlı çepel analizini mümkün kılar.

 

Entegre bileme sistemi (IGS) kalıcı etkiyle garnitür tellerini otomatik olarak keskinleştirir. Bu da garnitür tellerinin kullanım ömrünü uzatır ve sürekli yüksek şerit kalitesi sağlar.

Esneklik

 

Makina koşulları değiştiğinde, Taraklama Açıklığı Kontrolü (CGC), ayarları bağımsız bir şekilde düzenler ve her zaman mükemmel bir şekilde kontrol edilmiş taraklama açıklığı sağlar.

 

Çepel Seviyesi Monitörü, gerçek zamanlı çepel analizi ile birlikte hedeflenen kalite düzeyine ulaşmak için makina optimizasyonunu kolaylaştırır ve hızlandırır.

 

Ön ve son taraklama bölgesindeki entegre Q-packages, çeşitli ilave parçalar ile birlikte yeni ham maddeye göre hızlı ve kolay uyum sağlar.