Elektronik ve Mekanik Onarim Servisi

Rieter, elektrikle ilgili veya mekanik arızalar durumunda yüksek kaliteli onarımlar sunar. Buna, makinanın durumunun dikkatli bir şekilde incelenmesi ve parçaların arızalanmasını önlemek için alınan müteakip önlemler dahildir.

 

 

Tıpkı yeni gibi

  • Komponent seviyesinde onarımlar
  • Geniş onarım yelpazesi
  • Daha uzun kullanım ömrü
  • Daha düşük arıza riski
  • Güvenilir kalite

 

AÇIKLAMA


1986 yılından bu yana koruyucu ve onarıcı hizmetler sunan Rieter’in tek hedefi müşterilerini tamamıyla memnun etmektir. Müşteriler, Rieter’in yetkinliğine güvenirler ve benzersiz müşteri hizmetlerinden yararlanırlar. Rieter teknisyenleri, Rieter’in makinalarında kaliteli onarım yapmak için sürekli olarak eğitim alırlar ve en son ürünler ve teknikler hakkında güncel bilgi edinirler. Dünya çapında 20’den fazla servis istasyonuyla Rieter, müşterilerine her zaman her yerde destek sağlar.

 

 

MEKANİK HİZMETLER


Mekanik parçalar, normal çalışmada aşınmaya ve yıpranmaya meyillidir. Uzun ömürlü olmaları; işletim saatleri, yağ seviyesinin korunması, kullanılan yağlama maddelerinin türleri gibi çeşitli faktörlere ve iplikhaneden iplikhaneye değişen diğer etkilere bağlıdır.Rieter mekanik onarım hizmetleri, zorlu standartlar ve titizlikle yürütülen süreçler sayesinde aşağıdaki gibi güvenilir, uzun ömürlü ve düşük maliyetli çözümler sunar:

 

 

  • Orijinal parçalarla değiştirme
  • İç kısımlardaki parçaların ileri düzeyde temizliği
  • Rieter standartlarına uyum sağlamak için çeşitli parametrelerle ilgili denetim amaçlı son teknoloji ürünü test kılavuzları

 

ELEKTRONİK HİZMETLER


Geniş test ekipmanı yelpazesi ve bireysel ürün gereksinimlerine uygun yazılımlarla, Rieter uzmanları tüm düzeylerde onarım yapmak için gerekli donanıma sahiptirler. Onarım için alınan her bir elektronik ürün, dikkatli bir şekilde incelenir ve elektrostatik deşarj prosedürlerinden geçer. Komponentler ve parçalar, simüle edilmiş koşullar altında ayrıntılı ve hassas bir şekilde teşhis ve test edilir. Gelişen teknolojiyi ve yeni Rieter ürünlerini takip edip bilgi sahibi olmaları için Rieter elektronik uzmanlarına İsviçre, Almanya veya Çek Cumhuriyeti’ndeki tesislerde sürekli olarak eğitim verilir.

 

 

KORUYUCU HİZMETLER


Hem elektronik hem de mekanik olan aparatların kullanım ömrü ve özel bakım ihtiyaçları yeniden tanımlanmıştır. Kullanım ömürleri; sıcaklık, hava nemi, kir, güç kaynağı şebekesi ve diğer çevresel etkilere bağlı olarak değişiklik gösterir. Koruyucu onarım hizmetleri, ürünün yaşına bağlı bir aksaklık meydana gelmeden önce komponentlerin değiştirilmesini sağlar. Bu, modülün tamamının çalışma ömrünü uzatır ve gelecekte ciddi bir arızanın oluşma ihtimalini azaltır. Bu hizmet, müşterilerin montajı yapılmış makinalarında belirli bir zaman çizelgesi içerisinde planlanabilir.