Hakkımızda

Biz Kimiz ?


ERBEL MÜMESSİLLİK A.Ş., İstanbul ve Adana bürolarında 11 kişilik Tekstil ve Makina mühendisi kadrosu dahil toplam 20 kişiyi aşkın personeliyle Türk tekstil sektörüne hem mümessillik hem de servis hizmetleri vermektedir.

 

Şu anda, Türkiye’de çalışan ve kaliteli iplik üreten makinaların %50’sinden fazlası ERBEL MÜMESSİLLİK İTHALAT VE İHRACAT A.Ş.’nin mümessilliğini yapmakta olduğu Rieter tarafından kurulmuştur. Geleneksel Türk pamuğunu kaliteli ipliğe dönüştürerek ülke ekonomisine katma değer yaratan bu tesislerin kurulmasına aracılık etmekten ERBEL A.Ş. büyük gurur duymaktadır.

 

Tarihçemiz


  • 1974 İsviçre menşeli iplik makinası üreticisi Rieter’in mümessili olarak işe başladık.
  • 1983 Haluk Erbel sadece 2 kişilik bir ekiple kendi firmasını kurduktan sonra hızla servis alanına girerek sağlam bir altyapı oluşturdu.
  • 2011 Erbel yeniden Bräcker’in Türkiye temsilcisi oldu.
  • 2018 Sektörde 44. yılımızı kutladık.

Misyon


Müşterilerimizin, katma değer yaratan ve kendileri için maksimum verimliliği sağlayacak en doğru projeleri gerçekleştirmelerine yardımcı olmak, mümessili olduğumuz makine üreticileriyle nihai kullanıcılar arasındaki koordinasyonu sağlamak.

Vizyon


40 yılı aşkın süredir tekstil sektörüne verdiğimiz hizmetlerle, mümessilliğin yalnızca makine satmaktan ibaret olmadığını göstererek, sektördeki yerimizi, deneyimli ekibimizle birlikte daha da ilerilere taşımak.

Kariyer


Erbel Mümessillik Güncel İş İlanları için aşağıdaki kariyer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güncel İş İlanları

 

rieter-logo-1
suessenn-logo-1
Bracker-logo-1
novibra-logo-1
Elektro-Jet-01-400 px
Steinemann-Logo-Yeni-Gri-01
Accotex-01-400 px
Uster Jossi-logo-01
Gretener-logo-1