Neuenhauser Rosink

Yüksek performanslı kova koyler bölümü ve kova değiştirme mekanizmalarının yanısıra, iplik eğirme tesislerinde kullanılan servis makineleri.

 

Rosink Gmbh + Co Maschinenfabrik, Nordhern merkezli, 400 ü aşkın çalışana sahip Rosink-Veno Grup’a bağlı olarak hizmet vermektedir.

 

 

Yüksek performanslı kova koyler bölümü ve kova değiştirme mekanizmalarının yanısıra, iplik eğirme tesislerinde kullanılan servis makineleri de firmamızın satış kapsamında bulunmaktadır. Firmanın kuruluşundan günümüze kadar, dünya genelinde 35.000’den fazla Rosink makinesi satılmıştır. Su bazlı endüstriyel temizleme parçalarının tamamının temizlenmesi için geliştirilmiş parça temizleme makineleri de, ürün yelpazemizde bulunmaktadır.

 

Mekanik parçalar ile elektronik grupların akılcı kombinasyonu, kanıtlanmış kesinlik ile yüksek kapasiteli operasyon devamlılığı sağlar.  Temel prensip olarak, seri üretime geçilmeden önce, uzun periyotlu dayanıklılık testleri yapılır.  Bu aynı zamanda, işlevsel güvenilirliğin sağlanmasına da olanak verir.  Rosink patentli, basınç silindir tahrik mekanizması veya bilgisayar destekli kova değiştirme tertibatı gibi yenilikler, lider mühendislik uzmanı ve üretici olarak firmanın pazardaki tanınırlığını kuvvetlendirmektedir. Geçen 60 yıla bakıldığında, şerit kovalama problemlerine getirilmiş ustaca çözümler görülmektedir.

 

Rosink’i rakiplerinden ayıran özellikler;
• Tecrübeli üretim ekibi,
• Teknik know-how
• Teknoloji harikası CNC makineleri,
• Yüksek üretim hassasiyeti,
• Mükemmel fiyat-performans oranı gösterilebilir.

 

> Web : www.neuenhauser.de