Rieter Ring İplik Makinası G 37

Ring iplik makinası G 37, esnek bir şekilde yüksek kaliteli ring iplikler üretir. İplik parametreleri işletim biriminden kolay bir şekilde değiştirilebilir. Enerji tasarruflu komponentler enerjiden tasarruf sağlar ve bireysel iğ izleme sistemi ISM basic, makinanın randımanını artırır ve personel maliyetlerinden yaklaşık %3 oranında tasarruf sağlayabilir.

Yüksek seviyede esneklikle üretilen yüksek kaliteli iplikler

 

 

Ring iplik makinası G 37, esnek bir şekilde yüksek kaliteli ring iplikler üretir. Elektronik çekim sistemi tahriki sayesinde iplik parametreleri işletim biriminden kolaylıkla değiştirilebilir. Enerji tasarruflu komponentler enerjiden, böylece üretim maliyetlerinden tasarruf sağlar.

Bireysel iğ izleme sistemi ISM basic, her bir bireysel eğirme pozisyonunun çalışma özelliklerini kontrol eder ve verimli makina denetimi sağlar. Bu, personel maliyetlerinden yaklaşık %3 oranında tasarruf sağlayabilir. Fitil iplik, katı iplik ve özlü iplik üretimine yönelik isteğe bağlı ekipman, esnekliği artırır.

Ekonomi

İplik inceliği, büküm ve büküm yönü kumanda biriminden kolay bir şekilde ayarlanabilir. Bu, üretim süresini en üst düzeye çıkarır. Enerji tasarruflu bileşenler ve makinanın her iki tarafındaki emme cihazları (uzun makinalarda) sayesinde G 37, minimum seviyede enerji kullanır.

Bireysel iğ izleme sistemi ISM basic, her bir bireysel eğirme pozisyonunun çalışma özelliklerini kontrol eder. Sistem, yüksek makina verimliliğini garanti eder ve personel maliyetlerinden yaklaşık %3 oranında tasarruf sağlayabilir. Masuralar, WILDload sistemi ile, arabadan alınıp masuraları tasnif eden bir yükleme tertibatı ile ROBOload masura yükleyiciye aktarılır. Bu, sürece dahil edilen işi azaltır.

Kalite

Rieter’in geliştirdiği kalitesi kanıtlanmış SERVOgrip sistemi, takım değiştirme sırasında ipliklerin alt sarımını engeller. Bu, elyaf uçuntularını azaltır ve yüksek iplik kalitesi sağlar.

Yüksek kaliteli teknoloji komponentleri, benzersiz eğirme geometrisi ve yüksek iğ hızları ile birlikte kaliteli iplik üretiminin ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Esneklik

Standart ve özel iplikler (isteğe bağlı), artık 1.824 adede kadar iği bulunan uzun makinalarda esnek ve ekonomik bir şekilde üretilir. Makina, kompaktlanmış iplik üretmeye yönelik kalitesi kanıtlanmış EliTe sistemi (isteğe bağlı) ile donatılabilir.

Rieter suni ve sentetik elyaf paketi, suni ve sentetik elyafın ve karışımların eğirme sürecini basitleştirerek makinanın performansını iyileştirir (isteğe bağlı).