Suessen – Spindelfabrik Suessen GMBH

Pazar odaklı çözümler


SUESSEN kısa süre önce 95. yıldönümünü kutlamıştır. Şirket 1920 yılında kurulduğundan bu yana, eğirme tarihi üzerinde uzun süreli bir etkiye sahip olmuş, ölçülemeyecek kadar fazla sayıda yenilik ve geliştirme sunarak eğirme endüstrisi için büyük bir değer olmuştur. Bazı tarihi gelişimler OE-Rotor Eğirme Kutuları için TwinDisc, Autocoro Rotor Iplik Makineleri SE 7 – SE 10 için Eğirrme Kutuları SE Serisi, ring iplik makineleri için HP-SpinSet ve EliTe®Compact Eğirme Sistemi’dir.

SUESSEN olmadan eğirme dünyası farklı şekilde dönerdi…!

SUESSEN’de rakiplerimizden gerçekten de farklı ürünler üretebildiğimizi biliyoruz. Ürünlerimizle şunları ispat etmek istiyoruz:

 

 

  • Eğirmedeki teknolojik liderliğimiz
  • Gelişmiş teknoloji ve üretkenlik bakımından müşterilerimize sunduğumuz birçok fayda
  • Modernizasyon paketlerinin elde edilmesiyle sağlanan yatırımlardaki etkileyici geri dönüş

 

Kompakt Bilezikli Eğirme ve Rotor Eğirme Teknolojisinde Liderlik

Doğrudan müşterilerimizin fabrikalarında yürütülen uygulamalı araştırmayla birlikte, sürekli olarak ARGE’ye yatırımlar yapmaktayız. Bu sayede teknik ve teknolojik bileşenlerimizi taviz vermeyen ve kararlı bir şekilde daha da geliştirebilmekteyiz. Özellikle evresel uygulanabilirliğe, gelişmiş iplik kalitesine, artmış hizmet ömrüne, endüstriyel uygulamada azalmış bakıma ve ispatlanmış güvenilirliğe odaklanmaktayız.

Suessen Hakkında


Şirket 1920 yılında Süssen Almanya’da kuruldu. Bundan sonra küçük mühendislik atölyesi, dünyanın her yerinde çalışan tanınmış bir teşebbüs haline geldi. Süssen şirket ana merkezi olarak faaliyet göstermektedir ve şehir “Schwäbische Alb” olarak bilinen cezbedici dağlık bölgede bulunmaktadır. Burası önemli bir endüstriyel bölge olan Stuttgart’ın taşra kesmidir ve sağlam bir ekonomik altyapıya sahip, mükemmel rekreasyon tesislerini bünyesinde barındırmaktadır.

 

Başarımızın sırrını oldukça basit olarak görüyoruz – süreklilik, güvenilirlik, görkemli nitelikler ve aşırı derecede sadık ve yetkin çalışanlar – ve sonuncu ama son derece önemli olarak da innovasyona/yeniliklere duyulan açlık!

 

SUESSEN’de asla ‘rehavete kapılmamamız gerektiğini biliyoruz’ ve bunun sonucu olarak da, mükemmel olan birşeyi sürekli olarak daha iyisiyle değiştirmek için çaba sarfediyoruz.

 

Modern imalat teknikleriyle çalışmak ve rakiplerimizin performansını geçmek için sahip olduğumuz itici güç, küresel pazarda SUESSEN ürünlerinin başarısını garanti etmektedir.

 

Başarının yalnızca yüksek nitelikli ve yüksek motivasyona sahip çalışanlar vasıtasıyla sürdürülüp geliştirilebileceğinin farkındayız. Bu yüzden çalışanların eğitimine yeterli önemi vermekteyiz. Stajyer eğitim okulunda yeni çalışanlar son teknolojinin nimetlerinden faydalanmaktadırlar.

 

> Web : www.suessen.com