Uster Jossi Vision Shield T

Genel Tanım

USTER® JOSSI VISION SHIELD T, üç farklı kontaminasyon / yabancı madde tespit yöntemini içerir. Olağanüstü performans ve temiz hammadde geçişi sağlarlar. En iyi teknoloji, geliştirilmiş nihai ürünler ve yabancı madde temizleme seviyesiyle, her zaman müşteri kalite gereksinimlerini karşılamaktadır.

Neden temiz pamuk?

Çevre kirliliği, artan maliyetler ve kirli pamuk, iplik işletmelerinin yükselen kalite taleplerini karşılamasını zorlaştırmaktadır. Yabancı maddeler nihai ürün kalitesine zarar verir. Bu nedenle iplik üretiminin başlangıcında yabancı maddeler uzaklaştırılmalıdır. Temizlenmiş pamuk, modern kalite gereksinimlerine ulaşmak için gereklidir.

SpectroScope Görüntüleme

Konvansiyonel tip kamera tabanlı sistemler, USTER® JOSSI VISION SHIELD T’nin IMAGING SPECTROSCOPE performansıyla eşleşemez. Çok daha büyük bir dalga boyunda çalışırken, görünmez IR ve UV ışığı aralığında dahi yabancı maddeler tespit edilebilmektedir. Açık pastel renkler ve tek bir saç kılı dahi tespit edilebilmektedir.

Dağılma Etkisi

Beyaz ve şeffaf polipropilen maddeler, benzersiz dağılma etkisi ile bulunur. Pamuk tutamları aydınlatma altında halo etkisi gösterir, ancak plastik malzemeler bu etkiyi göstermezler. IMAGING SPECTROSCOPE polipropileni pamuktan ayırmak için bu etkiyi kullanır.

Yabancı maddelerin uzaklaştırılması için kusursuz zamanlama

USTER® JOSSI VISION SHIELD T, pamuklu tutamların hızını sürekli olarak ölçer. Hassas valfler, sadece yabancı maddeyi uzakşatırmak için her bir “püskürtme puf” eyleminin zamanlaması ve süresine uymaktadır. Bu nedenle, en az iyi pamuk sarfiyatı söz konusudur.

Mükemmel Ölçüler

USTER® JOSSI VISION SHIELD T’nin harman hallaç hattına yerleştirilmesi önemlidir. Rakip modellerden daha az alana ihtiyaç duymaktadır, bu yüzden ince açıcıdan hemen sonra kurulabilmektedir. Bu noktada, pamuk tutamları en açık & yabancı maddelerin tespiti için en iyi durumdadır.

Güvenilirlik – Uzun dönemli verimlilik için

Sürekli iyi iplik kalitesini sağlayabilmek, kontaminasyonu etkin bir şekilde ortadan kaldıran güvenilir ekipmana bağlıdır. USTER® JOSSI VISION SHIELD T, Linux® işletim sistemine bağlı olarak düşük bakım gerektirir ve stabil iplik kalitesini garanti eder.

Çevirimiçin Destek

USTER® JOSSI sistemleri, İsviçre’deki servis ekibinden doğrudan çevrimiçi destek için isteğe bağlı kablosuz bağlantılara sahiptir.

Öne Çıkan Özellikler

  • Her bir ejeksiyon (yabancı madde ayırımı) başına daha az atık için hız ölçüm aracı
  • Cyclone ejeksiyon teknolojisi, çıkarılan malzemeyi üretim sürecinin dışında tutar
  • Pastel renklerin daha iyi algılanması için geniş spektromlu SPECTROSCOPE Görüntüleme sistemi
  • VTECT, Dayanıklı LED teknolojisi ve optik parlatıcı sayesinde, malzemeyi tespit etmek için UV ışığı yayar
  • İlave klimaya gerek kalmadan güvenilir soğutma sağlar
  • Tüm firmalara ait ince temizleyicilerle bağlantı kurulabilmektedir
  • 1200 kg / saate kadar üretim performansı